۰
سویق قوطی گندم

سویق ها محصولات فراسودمندی هستند که منبع مهم تغذیه سالم برای افراد در سنین مختلف از نوزادی تا کهنسالی مفید فایده بوده وضمن پیشگیری و یا درمان ناراحتیهای مختلف و تامین کننده انرژی نیازهای اصلی هر انسان می باشد.

از آنجایکه نقطه شروع رشد در طبیعت دانه می باشد سویق ها نیز الهام گرفته از همین قانون شگفت انگیز می باشد واین بدان معنی است افرادی که دغدغه رشد و سلامتی کودک خود را دارند بجای استفاده از مکمل های صنعتی با اطمینان به هوشمندانه بودن خلقت توسط خداوند می توانند از این مکمل های طبیعی بهره مند گردند.

نقش سویق در رشد کودک

سوالی که مطرح است در قدیم شیوه های پرورش ورشد کودکان چگونه بوده است ؟

آیا به دلیل عدم استفاده از مکمل هایی مانند شیر خشک کودکان در گذشته بنیه لازم برای رشد را نداشتند ؟

آیا مادران شیر ده نمی توانستند مواد لازم جهت رشد وتعالی کودک خود را تامین نمایند؟

درباره نقش سویق در رشد کودک بیشتر بخوانید 

قطعا جواب منفی است.

چون گذشتگان به هوشمندانه بودن خلقت خداوند اعتقاد داشته و برای استفاده از مواهب طبیعی تلاش میکردند.

مادران در گذشته با استفاده از دانه های غلات مختلف مانند گندم جو نخود عدس و… استفاده بهینه از جنین تازه سبز شده این غلات که منبع بسیار غنی و با ارزش غذایی بالا شناخته شده در رشد حد اکثری فرزند و کودکان خود را مهیا می نمودند.

ایشان با سبز کردن جنین این غلات و خشک کردن آن و سپس آسیاب کردن این غلات با روش سنتی که {اغلب به صورت آسیاب سنگی بود} و تفت دادن آرد بدست آمده مکمل های شگفت انگیزی با منابع انرژی فراوان خود تهیه می کردند.

آنچه که امروزه به فراموشی سپرده شده و زندگی صنعتی آفت این بهره مندی گردیده است.

اما خوشبختانه چندی است که مادران فهیم و دلسوز باتحقیق و پیگیری مجدانه با حساسیت بالا از روش های سنتی تغذیه برای کودکان خود استفاده می کنند.

چرا که خوب میدانند هر آرزوی زیبایی که برای دلبندان خود دارند در سایه صحت و سلامت جسم و روح آنها ممکن میشود.

آینده نه چندان دور شاهد تقابل سبک زندگی سالم با سبک زندگی صنعتی خواهیم بود آنجا که برخی کودکان امروز به سن رشد و نوجوانی و جوانی می رسند برخی در صحت و سلامت و برخی درآرزوی سلامتی و مادران وپدرانی که در آرزوی بهبودی و صحت فرزند خود شبانه روز در تلاش و عذاب خواهند بود.

درباره طبع سبوس اینجا را مطالعه کنید 

نکاتی خواندنی مربوط به خرید سویق

چند نکته مهم درباره تهیه سویق از کارشناسان تولید گروه صنعتی ویرافود در تهیه سویق ها برای افرادی که برای سلامتی و صحت خانواده و فرزندانشان تلاش می کنند.

1-سویق را از جایی تهیه کنید که رعایت اصول بهداشتی {اعم از محیط و فرد} با دقت در آن انجام شود.

2-سویق را از جایی تهیه کنید که برای بهتر شدن طعم و مزه سویق از مواد مصنوعی و طعم دهنده های صنعتی استفاده نمیکنند.

3-سویق را از جایی تهیه کنید که برای آسیاب کردن و نرم کردن غلات از آسیاب صنعتی استفاده نمی کنند!و بجای آن از آسیاب های سنتی و سنگی استفاده می کنند.

چرا که استفاده از آسیاب های صنعتی به دلیل دور بالا و ایجاد گرما و درگیر بودن مواد با تیغه استیل موجبات ایجاد واکنش های شیمیایی مضر مانند اکسیداسیون خواهد شد و این امر حداقل علاوه بر مضرات آن برای بدن کودک تقریبا تمامی خواص محصول را نیز از بین خواهند برد.

4-سویق را از جایی تهیه کنید که برای تفت دادن از ظروف مسی استفاده می کنند نه ظروف آلومینیوم که باعث کم خونی و از بین رفتن خواص محصول می شود.

5-غلات استفاده شده در تهیه سویق از دانه های تراریخته نبوده و از غلات دیم باشد در غیر این صورت محصولات مصرفی نه تنها فایده ای نخواهد داشت بلکه بلند مدت مصرف کننده را دچار عوارض ناشناخته خواهد کرد.

ما در گروه تولیدی ویرافود با رعایت موارد فوق تلاش می کنیم محصول با ارزش در قالب سویق و اسنک سویق را به کسانی که سلامتی و تندرستی خود و خانواده به ویژه فرزندان را مهم تلقی می کنند فراهم آوریم.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0

بالا

X